













Poland – wydanie miniaturowe
29.90 zł
Unikalny minialbum prezentujący malownicze piękno polskich krajobrazów, bogactwo przyrody, ślady dawnych tradycji i historii, imponujące zabytki, a także współczesny wizerunek kraju i jego perspektywy rozwoju.
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Fragment książki
Opis
Unikalny minialbum prezentujący malownicze piękno polskich krajobrazów, bogactwo przyrody, ślady dawnych tradycji i historii, imponujące zabytki, a także współczesny wizerunek kraju i jego perspektywy rozwoju.
Tekst: Michał Kleiber
Projekt graficzny: Michał Piekarski
Format: 140 × 190 mm
Liczba stron: 64
Liczba zdjęć: 77
Oprawa: twarda
Język: angielski
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 14 × 1.5 cm |
| Autor | Michał Kleiber |
| Projekt graficzny | Michał Piekarski |
| Format | 140 x 190 mm |
| Liczba stron | 64 |
| ISBN | 978-83-7576-825-1 |
| EAN | 9788375768251 |
| Rok wydania | 2024 |
| Oprawa | twarda |
| Numer wydania | 1 |
| Wersja językowa | angielska |
Zobacz także
Albumy luksusowe, Malarstwo, Wersja angielska, Zdzisław Beksiński
Beksiński. The Art of Painting
275.00 zł – 550.00 złZakres cen: od 275.00 zł do 550.00 zł
Tamara Łempicka, Wersja angielska
Tamara de Lempicka. Behind the scenes
44.50 zł – 89.90 złZakres cen: od 44.50 zł do 89.90 zł
Albumy luksusowe, Muzyka, teatr, film, Wersja angielska
Chopin. Wydanie luksusowe - wersja angielska
600.00 zł – 650.00 złZakres cen: od 600.00 zł do 650.00 zł
Literatura, Popularnonaukowe, Wersja angielska
Remarkable Poles. Pioneers, inventors, explorers
64.95 zł – 129.90 złZakres cen: od 64.95 zł do 129.90 zł
Wersja angielska, Zestawy
229.80 zł Pierwotna cena wynosiła: 229.80 zł.183.84 złAktualna cena wynosi: 183.84 zł.
Tamara Łempicka - zestaw wersja angielska
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 183.84 zł
Albumy luksusowe, Krajobraz
Polska wydanie luksusowe
225.00 zł – 450.00 złZakres cen: od 225.00 zł do 450.00 zł















