



























Kalendarz Zofia Stryjeńska 2027 A3
49.99 zł
Kalendarz na 2027 rok w formacie A3 (297×420 mm) z ilustracjami Zofii Stryjeńskiej, wydrukowany na papierze kredowym o gramaturze 170 g/m2.
Dostępność: Na stanie
SKU: kalendarz-zofia-stryjeńska-2027-A3
Kategorie: Drukarnia, Kalendarze
Znacznik: Zofia Stryjeńska
- Opis
- Informacje dodatkowe
Opis
Kalendarz na 2027 rok w formacie A3 (297×420 mm) z ilustracjami Zofii Stryjeńskiej, wydrukowany na papierze kredowym o gramaturze 170 g/m2.
Indeks dzieł Zofii Stryjeńskiej znajdujących się w kalendarzu:
- Korowód z jeleniem, 1925
- Zaloty, po 1945
- W karczmie, ok. 1939
- Kąpiące się, ok. 1935
- W łodzi, ok. 1935
- Spóźniony gość, ok. 1965
- Dziewczyna i myśliwy, po 1930
- Gra w karty, po 1930
- Zaloty huculskie, po 1935
- Rodzina rybaka, po 1935
- Żebraczka z dzieckiem, 1937
- Matka Boska, 1941
Zofia Stryjeńska (1891–1976) należy do grona najpopularniejszych artystów okresu międzywojennego w Polsce. Za swoją twórczość była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 × 29.7 × 1 cm |
| Kalendarz na rok | 2027 |
| Format | 297 × 420 mm |
| Liczba zdjęć | 13 |
| EAN | 5905723870884 |
| Oprawa | spirala |
| Wersja językowa | polska |
Zobacz także
Poradnik, Zofia Stryjeńska
44.90 zł Pierwotna cena wynosiła: 44.90 zł.22.45 złAktualna cena wynosi: 22.45 zł.
Zofia Stryjeńska. Savoir-vivre
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.45 zł
Sztuka, Zeszyty do kolorowania, Zofia Stryjeńska
29.90 zł Pierwotna cena wynosiła: 29.90 zł.14.95 złAktualna cena wynosi: 14.95 zł.
Zofia Stryjeńska – zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14.95 zł
Malarstwo polskie, Zofia Stryjeńska
Stryjeńska. Malarstwo
10.00 zł – 29.90 złZakres cen: od 10.00 zł do 29.90 zł



















