



























Kalendarz Beksiński 2027 A3 wzór 1
49.99 zł
Kalendarz 13-kartkowy na 2027 rok z 12 ilustracjami prac Zdzisława Beksińskiego w formacie A3 (420×297 mm) wydrukowany na kredowym papierze o gramaturze 170g.
Dostępność: Na stanie
SKU: kalendarz-beksinski-2027-A3-wzor-1
Kategorie: Drukarnia, Kalendarze
Znacznik: Zdzisław Beksiński
- Opis
- Informacje dodatkowe
Opis
Kalendarz 13-kartkowy na 2027 rok z 12 ilustracjami prac Zdzisława Beksińskiego w formacie A3 (420×297 mm) wydrukowany na kredowym papierze o gramaturze 170g.
Indeks dzieł Zdzisława Beksińskiego znajdujących się w kalendarzu:
- AA75
- BU76
- AG75
- AB76
- AC76
- AD76
- AA83
- AC73
- AA80
- AA74
- AE75
- AA72
- AA76
Zdzisław Beksiński (1929–2005) – urodzony w Sanoku, malarz, grafik, rzeźbiarz i rysownik, jeden z najwybitniejszych artystów sztuki współczesnej.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 × 29.7 × 1 cm |
| Kalendarz na rok | 2027 |
| Format | 297 × 420 mm |
| Liczba zdjęć | 13 |
| EAN | 5905723870907 |
| Oprawa | spirala |
| Wersja językowa | polska |



















