









Julian Tuwim Lokomotywa. Zeszyt do kolorowania
29.90 zł Pierwotna cena wynosiła: 29.90 zł.15.00 złAktualna cena wynosi: 15.00 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.00 zł
„Lokomotywa” to jeden z najbardziej znanych wierszy Juliana Tuwima, klasyk polskiej literatury dziecięcej.
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Fragment książki
Opis
„Lokomotywa” to jeden z najbardziej znanych wierszy Juliana Tuwima, klasyk polskiej literatury dziecięcej. Wspaniała rytmika i powtarzające się frazy, nadają utworowi niemal muzyczny charakter. Owa muzyczność słów w połączeniu z niezwykłym kolorytem opisów, w niesamowity sposób angażuje wyobraźnię dzieci, które – dzięki kolorowance – mogą przenieść swoje emocje i wizję wjeżdżającej na tory, pełnej przedmiotów, zwierząt i ludzi, lokomotywy, na papier. To idealne połączenie dobrej literatury dla najmłodszych z ich twórczą i kreatywną zabawą!.
Ilustracje: Mikita Rasolka
Projekt graficzny: Michał Piekarski
Format: 210 × 297 mm
Liczba stron: 32
Liczba ilustracji: 15
Język: polsko-angielski
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21 × 29.7 × 0.5 cm |
| Autor | Julian Tuwim |
| Ilustracje | Mikita Rasolka |
| Projekt graficzny | Michał Piekarski |
| Format | 210 x 297 mm |
| Liczba stron | 32 |
| Liczba Ilustracji | 15 |
| ISBN | 978-83-7576-856-5 |
| EAN | 9788375768565 |
| Oprawa | miękka |
| Numer wydania | 1 |
| Rok wydania | 2025 |
| Wersja językowa | polska |
Zobacz także
Alfons Mucha - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.00 zł
Józef Mehoffer - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.00 zł
Jacek Yerka - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.00 zł
Tamara Łempicka – zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 10.00 zł
Stanisław Ignacy Witkiewicz „Witkacy” - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.00 zł















