.

Szanowni Państwo, Pragniemy zachęcić do zapoznania się z publikacjami Wydawnictwa BOSZ, będącymi idealnym podarunkiem dla Państwa kontrahentów. Przedstawiamy możliwość wykorzystania naszych książek jako materiałów promujących Państwa firmę. Uważamy, iż mocną stroną każdej firmy powinna być jej indywidualność, dlatego proponujemy rozwiązania niepowtarzalne, dopasowane do wyjątkowego charakteru konkretnego przedsiębiorstwa.

Wysoki poziom merytoryczny i edytorski naszych pozycji pomoże Państwu zbudować wizerunek firmy szczycącej się wysoką kulturą marketingową, dbającą o najlepszą jakość materiałów promocyjnych oraz pozytywny wizerunek medialny, a także stworzyć mocne relacje z partnerami handlowymi. Wydawnictwo BOSZ funkcjonuje na rynku książki już ponad 15 lat. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość publikacji zarówno pod względem walorów artystycznych i merytorycznych prezentowanego materiau, jak też poziomu druku. Mamy nadzieję, że nasze książki, które na co dzień przyczyniają się do promowania polskiej sztuki, kultury i piękna polskiego krajobrazu, od dziś przyczynią się również do skutecznej reklamy Państwa firmy.

Współpraca obejmuje:

Umieszczenie w albumie strony promującej osiągnięcia Państwa firmy

Możliwość umieszczenia w publikacjach aktualnie przygotowywanych do druku indywidualnej strony lub rozkładówki z wybranymi przez Państwa informacjami. Może się na niej znajdować oferta firmy, list przewodni od władz firmy, tekst promocyjny, logotyp, fotografia firmy i wiele innych elementów. Warunkiem realizacji usługi jest zamówienie publikacji w minimalnej liczbie 300 egz.

Przygotowanie na Państwa potrzeby indywidualnej obwoluty

Możliwość przygotowania specjalnej obwoluty do dowolnej publikacji już wydanej, bądź będącej w przygotowaniu. Do dyspozycji klienta pozostaje zawsze czwarta strona obwoluty i dwa skrzydełka. Można na nich umieścić tekst promocyjny, historię działalności firmy, fotografie itp. Na stronie pierwszej obwoluty może znajdować się logotyp firmy. Warunkiem realizacji usługi jest zamówienie publikacji w minimalnej liczbie 100 egz.

Przygotowanie wkładki, banderoli, naklejki reklamowej

Możliwość przygotowania unikatowej wkładki reklamowej insertowanej do publikacji z informacją o firmie i jej ofercie, a także banderoli z logotypem lub ciekawej naklejki. Usługa dostępna przy dowolnej wielkości zamówienia.

Reklama Państwa firmy w przewodniku Wydawnictwa BOSZ

Możliwość umieszczenia reklamy Państwa firmy w przygotowywanych do druku przewodnikach. Szczegółowe informacje na temat planów wydawniczych można uzyskać w biurze Wydawnictwa. Każdy reklamodawca ma prawo do zakupu przewodnika ze swoją reklamą z 40% rabatem liczonym od ceny detalicznej. Oferujemy atrakcyjne rabaty uzależnione od wielkości zamówienia.

Zachęcamy Państwa serdecznie do podjęcia z nami współpracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udanej współpracy z najważniejszymi instytucjami w kraju, takimi jak: Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Urzędy Marszakowskie Województw: Małopolskiego, Podkarpackiego, Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Dolnośląskiego, Urzędy Miasta w Jarosawiu, Sandomierzu oraz firmami prywatnymi, m.in.: Polpharma, Lotos, Stomil, PGNiG, Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Bank Gospodarki Żywnościowej, Baltic Containers, Bytom, Oceanic i innymi.

reklama_Bytom_Gentelman-ma%C5%82y.jpg

reklama_LOT_Poland_Bujak-ma%C5%82y.jpg

reklama_PGNiG_Polska_Bujak-ma%C5%82y.jpg

reklama%20d%20przewodnika%20Bieszczady.jpg

reklama_AA_Dress_code2.jpg

wkladka-Katowice.jpg

indywidualna_pbwoluta.jpg