Beksiński 6 – miniatura albumu
29.90 zł
Minialbumów, przedstawia zupełnie nowy wybór prac Zdzisława Beksińskiego.
- Opis
- Informacje dodatkowe
Opis
Beksiński 6 – wydanie miniaturowe, będący kontynuacją bestsellerowej serii minialbumów, przedstawia zupełnie nowy wybór prac Zdzisława Beksińskiego. W publikacji znajdą się nieznane i niepublikowane wcześniej reprodukcje dzieł z zakresu malarstwa i rysunku pochodzące z Muzeum Historycznego w Sanoku oraz kolekcji prywatnych. Album słowem wstępnym opatrzył znawca twórczości sanockiego artysty – Wiesław Banach.
Wstęp: Wiesław Banach
Opracowanie graficzne: Władysław Pluta
Format: 160 × 180 mm
Liczba stron: 64
Liczba zdjęć: 59
Oprawa: twarda
Język: polsko-angielski
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 18 × 1 cm |
| Autor | Wiesław Banach |
| Projekt graficzny | Władysław Pluta |
| Format | 160 × 180 mm |
| Liczba stron | 64 |
| Liczba zdjęć | 59 |
| ISBN | 978-83-7576-893-0 |
| EAN | 97883757689230 |
| Oprawa | twarda |
| Numer wydania | 1 |
| Rok wydania | 2026 |
| Wersja językowa | polsko-angielska |
Featured Products
Best Selling Products
Zdzisław Beksiński 2026 – kalendarz luksusowy
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50.00 zł


























