



















Zioła. Jak zbierać, przetwarzać, stosować
54.90 zł Pierwotna cena wynosiła: 54.90 zł.27.45 złAktualna cena wynosi: 27.45 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.45 zł
Poradnik dla tych, którzy chcą zbierać zioła, suszyć je, przetwarzać i wykorzystywać dla zdrowia i urody.
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Fragment książki
Opis
Poradnik dla tych, którzy chcą zbierać zioła, suszyć je, przetwarzać i wykorzystywać dla zdrowia i urody. Układ ziół w książce zgodny jest z kalendarzem zbiorów (od wiosny do jesieni). Autorka dokładnie opisuje sposób ich wykorzystania, dolegliwości, na które pomagają, podaje też sprawdzone przepisy na przygotowanie nalewek, naparów, maści i innych ziołowych specyfików. Prezentację roślin ubarwia opowieść o ich etnograficznym i historycznym znaczeniu.
Koncepcja i tekst: Magdalena Gorzkowska
Projekt graficzny: Tadeusz Nuckowski
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 184
Liczba ilustracji: 182
Oprawa: twarda
Język: polski
Informacje dodatkowe
| Waga | 0.6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23.5 × 16.5 × 2.5 cm |
| Autor | Magdalena Gorzkowska |
| Projekt graficzny | Tadeusz Nuckowski |
| Format | 165 x 235 mm |
| Liczba stron | 184 |
| Liczba zdjęć | 182 |
| ISBN | 978-83-7576-655-4 |
| EAN | 9788375766554 |
| Oprawa | twarda |
| Numer wydania | 1 |
| Rok wydania | 2022 |
| Wersja językowa | polska |
Zobacz także
Grzeszna cyganeria
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.95 zł
Jacek Malczewski - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14.95 zł
Józef Chełmoński - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14.95 zł
Kilka lekcji o wychowaniu
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 20.00 zł
Boskie błędy
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.45 zł
Zdzisław Beksiński - zeszyt do kolorowania
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14.95 zł
Tamara Łempicka. Projekt artystka
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.95 zł
Moja podróż z Witkacym i Malinowskim na Cejlon
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.45 zł



















